Časté otázky (FAQ)

Ako môžem pridať inzerát?

Pridanie inzerátu je veľmi jednoduché a rýchle. Stačí si na hlavnej stránke zvoliť "pridať inzerát", vybrať typ inzerátu, kategóriu a doplniť ostatné povinné položky. Pre lepšiu lokalizáciu, môžete Vašu lokalitu spresniť na mape.

Je možné pridať inzerát aj bez registrácie?

Áno, je možné pridať inzerát aj bez registrácie. Registráciou však získavate svoj osobný profil, v ktorom správa a editácia inzerátov oveľa jednoduchšia.

Aké sú ďalšie dôvody registrácie?

Okrem jednoduchšieho spravovania inzerátov, registrácia prináša ďalšie výhody. Vďaka Vášmu profilu, môžete medzi registrovanými užívateľmi komunikovať prostredníctvom správ priamo na webe. Môžete hodnotiť profil ostatných užívateľov, zapájať sa do výziev a mnohé ďalšie funkcie budú ešte pribúdať.

Ak nie som registrovaný, môžem svoj inzerát editovať?

Áno, po pridaní inzerátu dostanete na váš kontaktný e-mail URL adresu, prostredníctvom ktorej je možné inzerát editovať.

Neviem nájsť môj inzeráť, čo s ním je?

Ak neviete nájsť svoj inzerát, pravdepodobne bol zmazaný. Buď automaticky po 2 mesiacoch od pridania, alebo Váš inzerát zmazal administrátor z dôvodov: inzerát bol v rozpore s dobrými mravmi, bol pridaný duplicitne v krátkej dobe alebo bol v rozpore zo základnými podmienkami stránky.